Privacy Policy

GİZLİLİK POLİTİKASI

Ahmet Kul Gayrimenkul Proje Geliştirme A.Ş. (“Şirket”) olarak www.ahmetkulinsaat.com (“Site”) sitesini ziyaret eden kullanıcı ve ziyaretçilerin verilerinin korunmasına ve özel hayatlarının gizliliğine son derece saygı duymakta ve önem vermekteyiz. Şirket, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin mahremiyetine son derece saygı duymaktadır ve bunu ilke edinmiştir. Lütfen www.ahmetkulinsaat.com işbu Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmek için birkaç dakikanızı ayırınız.

Kullanıcılar ve ziyaretçiler, bu Site’ye girerek ve kullanarak bu Gizlilik Politikası’nı açıkça kabul etmiş sayılacaktır. İşbu Gizlilik Politikası, yalnızca bu Site için geçerli olup Site üzerinden yönlendirilen bağlantılar için geçerli değildir.

İşbu Site ziyaret edildiğinde, gerekli hizmetlerin sağlanması adına doğrudan veya dolaylı olarak bazı kişisel verilerin alınması gerekmektedir. Bu kişisel veriler, kullanıcıların/ziyaretçilerin onayı alınmadan herhangi bir gerekçe ile diğer ziyaretçiler veya üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Zira, www.ahmetkulinsaat.com yetkili birimleri hariç bu verilere yalnızca kişisel verinin ilgilisi kullanıcılar/ziyaretçiler ulaşabilir ve değişiklik yapabilir. Diğer kullanıcıların/ziyaretçilerin ve üçüncü kişilerin kullanıcı/ziyaretçi tarafından Site’ye verilen bu verilere ulaşması veya değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanıcılar ve ziyaretçilere ait bu veriler Sitemiz tarafından güvenle muhafaza edilmektedir. Ancak, bu veriler kullanıcı/ziyaretçi ile posta, e-posta, telefon ve diğer teknolojik ileti yolları ile iletişim kurmak amacıyla kullanılabilir.

Kullanıcı ve ziyaretçi, işbu Gizlilik Politikası’na konu verilerinin tam, doğru ve güncel olduğunu, bu bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bunları derhal www.ahmetkulinsaat.com adresinden güncelleyeceğini taahhüt eder.

Kullanıcı/ziyaretçinin tam, doğru ve güncel bilgileri sağlamamış olmasından kaynaklı ortaya çıkabilecek olan doğrudan ve dolaylı zararlardan Şirket’in herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Kullanıcı/ziyaretçi bu peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bilgi Talep Formu
Bilgilendirme

I understand and accept my Personal Data to be processed under the terms and conditions explained in the Personal Data Protection Law Clarification Document in detail and within the scope of this document, I accept my data to be used and shared to create e-newsletters, conduct communication processes, plan and execute marketing processes, to process to customise for my interest areas, usage habits and needs, receive the advertisement, promotion, campaign and similar commercial electronic messages to the contact information and shared and to be shared with suppliers of the Company for this purpose.

GÖNDER
Projelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bilgi talep formunu doldurun, uzman ekibimiz size yardımcı olsun.